Mroczna Historia

Opis forum


#1 2011-11-07 15:14:11

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Gra pisanie opowiedania

Zasady są następujące. Każdy forumowicz może napisać TYLKO jedno zdanie, jeśli napiszę więcej to post będzie usunięty, jeśli będzie się to często powtarzać to skończy się to banem. Każdy, kto będzie chciał napisać dalej opowiadanie będzie musiał skopiować całe opowiadanie i dopisać swoje zdanie.

Opowiadanie:
Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki.

Offline

 

#2 2011-11-07 15:45:56

Axron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 57
Punktów :   -1 

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało.

Offline

 

#3 2011-11-07 15:53:20

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki.

Offline

 

#4 2011-11-07 16:33:50

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany...




Na przyszłość kopiuj całą poprzednią wypowiedź a ostatnie zdanie JedynyTaki - Administrator

Ostatnio edytowany przez Administrator (2011-11-07 16:40:44)

Offline

 

#5 2011-11-07 16:48:25

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka.

Offline

 

#6 2011-11-07 18:00:28

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka.Który był słodki do momentu , aż ujrzał axrona.

Offline

 

#7 2011-11-07 18:36:31

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót.

Offline

 

#8 2011-11-07 18:58:06

Axron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 57
Punktów :   -1 

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót. Wówczas okazało się że to nie Axron, był to JedynyTaki w masce Axrona którą zresztą zdjął.

Offline

 

#9 2011-11-07 19:39:13

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał Axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót. Wówczas okazało się że to nie Axron, był to JedynyTaki w masce Axrona którą zresztą zdjął. Po chwili zza drugiego drzewa wyszedł ognisty demon krzycząc: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU!

Offline

 

#10 2011-11-08 08:58:35

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał Axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót. Wówczas okazało się że to nie Axron, był to JedynyTaki w masce Axrona którą zresztą zdjął. Po chwili zza drugiego drzewa wyszedł ognisty demon krzycząc: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU!
Okazało się ,że te fuck you było do pewnego młodzienca o bujnych ciemnych włosach , gdyż chciał czegos więcej.

Offline

 

#11 2011-11-08 15:31:38

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał Axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót. Wówczas okazało się że to nie Axron, był to JedynyTaki w masce Axrona którą zresztą zdjął. Po chwili zza drugiego drzewa wyszedł ognisty demon krzycząc: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU! Okazało się ,że te fuck you było do pewnego młodzieńca o bujnych ciemnych włosach , gdyż chciał czegoś więcej. Demon znów spojrzał się na mnie i zaatakował mnie kulą ognia robiąc przy tym salto w powietrzu.

Offline

 

#12 2011-11-08 18:38:10

Sherlock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 37
Punktów :   

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał Axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót. Wówczas okazało się że to nie Axron, był to JedynyTaki w masce Axrona którą zresztą zdjął. Po chwili zza drugiego drzewa wyszedł ognisty demon krzycząc: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU! Okazało się ,że te fuck you było do pewnego młodzieńca o bujnych ciemnych włosach , gdyż chciał czegoś więcej. Demon znów spojrzał się na mnie i zaatakował mnie kulą ognia robiąc przy tym salto w powietrzu. Nie mogąc nic zrobić stałem i czekałem na śmierć.

Offline

 

#13 2011-11-08 19:55:03

Axron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 57
Punktów :   -1 

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał Axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót. Wówczas okazało się że to nie Axron, był to JedynyTaki w masce Axrona którą zresztą zdjął. Po chwili zza drugiego drzewa wyszedł ognisty demon krzycząc: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU! Okazało się ,że te fuck you było do pewnego młodzieńca o bujnych ciemnych włosach , gdyż chciał czegoś więcej. Demon znów spojrzał się na mnie i zaatakował mnie kulą ognia robiąc przy tym salto w powietrzu. Nie mogąc nic zrobić stałem i czekałem na śmierć. Wówczas doznałem natchnienia, wykonałem moonwalk który uratował mi życie.

Offline

 

#14 2011-11-08 20:00:49

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał Axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót. Wówczas okazało się że to nie Axron, był to JedynyTaki w masce Axrona którą zresztą zdjął. Po chwili zza drugiego drzewa wyszedł ognisty demon krzycząc: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU! Okazało się ,że te fuck you było do pewnego młodzieńca o bujnych ciemnych włosach , gdyż chciał czegoś więcej. Demon znów spojrzał się na mnie i zaatakował mnie kulą ognia robiąc przy tym salto w powietrzu. Nie mogąc nic zrobić stałem i czekałem na śmierć. Wówczas doznałem natchnienia, wykonałem moonwalk który uratował mi życie. Następnie rzuciłem Pokeballem, wzywając swoją dziewczynę.

Offline

 

#15 2011-11-09 15:14:34

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: Gra pisanie opowiedania

Wracałem nocą, przez las od swojej dziewczyny, aż nagle usłyszałem dziwne dźwięki. Wydobywał on się z pobliskich krzaków, to coś się zbliżało. Dźwięki nasilały się, a nogi trzęsły mi się jakby były z galaretki. Okazało się ,że to jeden z cienia mroków , zwany... Nie pamiętam jak go nazywano, jednak po chwili przemienił się on w słodkiego szczeniaczka. Który był słodki do momentu , aż ujrzał Axrona. Ten pojawił się zeskakując z drzewa w powietrzu robiąc trzy śruby i półobrót. Wówczas okazało się że to nie Axron, był to JedynyTaki w masce Axrona którą zresztą zdjął. Po chwili zza drugiego drzewa wyszedł ognisty demon krzycząc: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU! Okazało się ,że te fuck you było do pewnego młodzieńca o bujnych ciemnych włosach , gdyż chciał czegoś więcej. Demon znów spojrzał się na mnie i zaatakował mnie kulą ognia robiąc przy tym salto w powietrzu. Nie mogąc nic zrobić stałem i czekałem na śmierć. Wówczas doznałem natchnienia, wykonałem moonwalk który uratował mi życie. Następnie rzuciłem Pokeballem, wzywając swoją dziewczynę.
Wzywając do ataku krzyknełem , gin poczwaro z groty zapomnienia dobra!

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol motoryzacja Przeprowadzki Chorzów tanio