Mroczna Historia

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-11-02 18:59:28

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Katastrofa Smoleńska

Czy uważacie że ta katastrofa to był zwykły przypadek?? celowe działanie Rosjan?? Tym samolotem leciała cała elita oprócz premiera i marszałka sejmu same najważniejsze osoby pełniące różne ważne funkcje w kraju. Czy to mógł być przypadek  w końcu Rosjanie wiedzieli kto jest na pokładzie Tu-154 ??? Czy ta wielka katastrofa rodzin i milionów ludzi nie jest po prostu jedną wielką teorią spiskową???
Rosjanie opóźniali i przeszkadzali w przeprowadzenie wielu działań po katastrofie, a wiele wyników mogło być sfałszowanych i nie zrozumiałych dla Polaków w końcu nikt ich nie kontrolował??

Offline

 

#2 2011-11-02 19:03:48

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Katastrofa Smoleńska

Pierwszy akapit do tła historycznego a drugi do teorii wymyślonych.
Admin dzięki takim ludziom ma dużo roboty.

Offline

 

#3 2011-11-02 19:05:01

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Katastrofa Smoleńska

no a co on ma się opierdalać to niech trochę popracuje

Offline

 

#4 2011-11-02 19:07:36

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Katastrofa Smoleńska

a ty od zawsze jesteś taki upierdliwy. pedantyczny i małostkowy??

Offline

 

#5 2011-11-03 15:43:01

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Katastrofa Smoleńska

Często szczegóły są ważniejsze od szerokiego spojrzenia na świat. A twój post był ewidentnym brakiem zrozumienia tego co pisałeś. Pierwszy akapit wyglądał tak jakby byłby skądś przepisany, a drugi był na temat teorii wymyślonych. Pomijając fakt, że napisałeś to wszystko w ogólnych dyskusjach, a jest to teoria spiskowa, którą sam wymyśliłeś. Gdybym był czepliwy to bym ci wytknął, że nie zaczynasz zdań od wielkiej litery, zamiast przecinków stawiasz kropki, i nie piszesz słów typu Ty wielką literą, co jest brakiem szacunku. A ja nie jestem upierdliwy, tylko zwracam uwagę na fakt, że nie umieszczasz swych postów tam gdzie powinieneś.

Offline

 

#6 2011-11-03 19:31:33

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Katastrofa Smoleńska

Owszem pierwszy akapit jest z Wikipedii ale to nie jest chyba zabronione, a to że pisze z małej litery to po prostu że ułożyłem jedno długie pytanie, które skróciłem na mniejsze mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi jak nie to trudno.  A przecinki bo czasem zamiast przecinka nacisnę  kropkę i tyle a według mnie nie jest to istotne tylko sens i przekaz wypowiedzi. Według mnie ogółem lepiej jak nad wątkiem są informacje gdyż jest bardziej czytelny a nie musisz wyjść pójść tam przeczytać wrócić i napisać bez sensu bo jak ktoś na nie wejdzie od tak sobie to nie będzie mu się tak chciało więc uważam coś takiego za zbędne. Po wino to być nad wątkiem i ewentualnie w tle. Ale i tak uważam że jesteś istotą bardzo upierdliwą.

Offline

 

#7 2011-11-03 20:00:52

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Katastrofa Smoleńska

Może i tak jest, ale za to jeśli każdy nie będzie przestrzegał reguł to na forum zapanuje chaos a tego byśmy chyba nie chcieli.

Offline

 

#8 2011-11-03 20:05:51

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Katastrofa Smoleńska

Dla mnie osobiście ono jest trochę dziwne ale widziałem gorsze

Offline

 

#9 2011-11-03 20:25:53

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Katastrofa Smoleńska

Co jest dla ciebie dziwne?

Offline

 

#10 2011-11-03 20:29:44

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Katastrofa Smoleńska

Ogółem, całokształt jest dziwny ale rozmawiajmy na temat a nie.

Offline

 

#11 2011-11-03 21:34:32

Axron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 57
Punktów :   -1 

Re: Katastrofa Smoleńska

Trollu ja odnoszę wrażenie że ty jesteś upośledzony umysłowo. Ale do rzeczy.

Rosjanie niszczący samolot Polaków. Zaraz wam pokażę reakcje jednego z Rosjan na takie coś:

- Polacy? To oni jeszcze istnieją.

Podejrzewam że taka jest właśnie Rosjan, Polacy muszą zrozumieć że tak naprawdę nic nie znaczą w polityce międzynarodowej.

Offline

 

#12 2011-11-03 22:49:18

ZrytaRyta

Użytkownik

Skąd: Inflanty
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Katastrofa Smoleńska

panie pomroczny, nie odbiegaj pan od tematu. to forum nie jest po to chyba, aby czepiać się szczegółów? porozmawiajmy o tym, co zostało zawarte w tekście pierwotnym.
PS. od kiedy pan takim dokładnym?

Offline

 

#13 2011-11-04 14:41:29

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Katastrofa Smoleńska

Nie czepiam się, szczegółów a ty ZrytaRyto sama nie napisałaś nic na temat tragedii smoleńskiej, więc czemu mnie obrażasz.
Natomiast co do tego, że Polacy nic nie znaczą w polityce międzynarodowej, to jesteś w ogromnym błędzie Axronie. Polska dużo znaczy w polityce międzynarodowej, choć na to nie zasługuje. Nie potrafimy wykorzystać świetnego położenia geograficznego, co jest naszą zaletą i dzięki temu sporo znaczymy. A co do tego, że Rosjanie nie potrafią określić gdzie jest Polska nie świadczy źle o nas, lecz o Rosji.

Offline

 

#14 2011-11-04 15:56:23

ZrytaRyta

Użytkownik

Skąd: Inflanty
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Katastrofa Smoleńska

to  czy nasz kraj znaczy coś na arenie międzynarodowej jest kolosalną różnicą z tym jakie mamy warunki. jeśli mamy warunki i je wykorzystujemy to wtedy zapewne możemy coś znaczyć, ale jak sam stwierdziłeś, my ich nie wykorzystujemy, więc nie znaczymy dużo. jesteśmy raczej w cieniu.
+ jeżeli to, że zwróciłam ci uwagę bo jesteś dla mnie niejasny oznacza, że się ciebie czepiam, to bardzo współczuję ci tej wrażliwości. z taką daleko w ówczesnych czasach nie zajdziesz.

Offline

 

#15 2011-11-04 16:19:32

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Katastrofa Smoleńska

Chciałbym zauważyć, że to ty mnie pierwsza oskarżyłaś o to, że czepiam się szczegółów, przed tobą zrobił to tylko Trolluś.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol motoryzacja Przeprowadzki Chorzów tanio