Mroczna Historia

Opis forum


#1 2011-10-30 09:23:10

Sherlock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 37
Punktów :   

Marihuana i krzyż w sejmie

Co sądzicie o legalizacji Marihuany i zdjęcia krzyża z sejmu. Ja popieram obje te inicjatywy, jednak chciałbym wiedzieć co wy o tym sądzicie.

Offline

 

#2 2011-10-30 17:32:54

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

Jestem, za legalizacją marihuany, ponieważ  tak jest łatwo dostać narkotyki, a dostępne w sklepach musiałby być czystsze od tych sprzedawanych przez dilerów.
Jestem również za zdjęciem krzyża z sejmu, bo sądzę, że nie powinno być dyskryminacji. Nawet, gdyby obok krzyża powiesić półksiężyc i inne symbole religijne to i tak byli by dyskryminowani ateiści.

Offline

 

#3 2011-11-02 15:29:46

slicznotkaXD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

A mi jest wszystko jedno.

Offline

 

#4 2011-11-02 16:44:04

ZrytaRyta

Użytkownik

Skąd: Inflanty
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

pomroczny, ale załóżmy te od dilerów byłyby tańsze, więc nadal będą je kupować i nawet jak zalegalizują to i tak zapewne będą dostępne od 18 roku życia, a zobacz ilu niepełnoletnich pali, więc tamtym i tak nie spadłby popyt.

ja jestem przeciw legalizacji, a za zdjęciem krzyża, ponieważ jest on raczej zbędny. chociaż wolałabym jakby nasze władze zajęły się prawdziwymi problemami Polski a nie jakimiś rzeczami praktycznie nieistotnymi.

Offline

 

#5 2011-11-02 17:09:34

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

Nie tylko twoja dziwna nazwa użytkownika sprawia, że nie mogę Ciebie traktować poważnie.
Co do palenia niepełnoletnich, to palą oni niezgodnie z prawem, więc nie powinno ich się brać jako argument w sprawie. A narkotyki od dilerów niekoniecznie byłyby tańsze, bo to nie sam diler zarabia, ale też jego czujki, zleceniodawca dilera, zleceniodawca tamtego zleceniodawcy itd. Więc narkotyki musiały by być droższe. A te legalne to była by czysta marihuana, bez żadnych domieszek była by więc zdrowsza, co mogło by pomóc niektórym ludziom, nie wiem czy wiesz, ale marihuana łagodzi ból co pomaga w niektórych chorobach. A narkotyki sprzedawane przez dilerów mają w sobie ołów, plastik, szkło co po prostu szkodzi organizmowi. Takie kampanie mogłyby sprawić, że więcej ludzi kupowałaby narkotyki legalne a nie te od dilerów.

Offline

 

#6 2011-11-02 17:10:12

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

popieram Cię ZrytaRyto, gdyż priorytetem powinny być inne ważniejsze sprawy typu drogi, rynek pracy, szkolnictwo a nie marihuana i krzyż

marihuana mi to obojętne nie palę i palić nie będę po co się zatruwać, sądzę że jak zalegalizują i będzie legalna to potem znowu zniosą legalizacje i na tym się skończy, bo kto chce i ma zamiar palić to będzie to robił zawsze bez względu na wszystko

a krzyż mi nie przeszkadza jest to jest zdejmą to nie będzie i po problemie... tyle lat wisiał i nie przeszkadzał a teraz co

Offline

 

#7 2011-11-02 17:31:24

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

Trollu równie dobrze mogą znieść legalizację papierosów, czy alkoholu, który jest zdecydowanie bardziej szkodliwy od marihuany. Pewnie o tym nie wiedziałeś, a prawdopodobnie piłeś kiedykolwiek, raczej nie jesteś abstynentem. 
Jednak wracając do marihuany, skoro czysta marihuana jest mniej szkodliwa niż alkohol to czemu władze nie zdelegalizują alkoholu, albo nie zalegalizują marihuany?

Offline

 

#8 2011-11-02 17:36:58

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

Bo alkohol ma użycie w wielu dziedzinach jak się jada obiad np pije się wino czy nalewkę. Jak się przygotowuje dania to się dodaje niektóre alkohole mają działanie lecznicze... kiedyś nie było antybiotyków tylko byłeś przeziębiony to lufa malinówki i do łóżka się wygrzać i na drugi dzień zdrowy... a czy widziałeś aby przy obiedzie ktoś normalny jarał maryhe albo dla zdrowia

Offline

 

#9 2011-11-02 17:57:23

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

Nie wiem czy wierz, ale marihuana łagodzi ból podczas chorowania na raka i inne choroby, przy których ból jest bardzo silny, silniejszy od wszystkich bólów jakie czujemy my zdrowi ludzie. A to, że alkohol stosuje się w wielu dziedzinach życia nie jest usprawiedliwieniem. Marihuana jest też bezpieczniejsza, nie słyszałem nigdy o przypadku, żeby ktoś zarżnął żonę po marihuanie, a często słyszy się, że robią takie rzeczy po alkoholu.

Offline

 

#10 2011-11-02 17:59:55

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

to ty człowieku mało rzeczy słyszałeś narkotyki bardziej psują mózg niż alkohol
człowiek aby zdobyć narkotyki jest w zdolny do desperackich ruchów,a alkoholik też ale w mniejszym stopniu i jego leczenie nie jest tak bolesne

Offline

 

#11 2011-11-02 18:17:58

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

Nie można mówić o tym, że coś psuje mózg, to jak ktoś będzie się zachowywał zależy od tego jaką ma psychikę. Jeden człowiek może być gotów zabić o papierosa drugiego dnia jak zacznie palić a inny po kilku latach ćpania nikogo nie skrzywdzi.  Nie można oceniać, że alkohol mniej uzależnia niż Marihuana. W ten sposób można również zakazać gier bo ludzie będą przesiadywać całe dnie przy komputerze, grając w gry które zniszczą im psychikę i uzależnią. Nie zapomnijmy również o książkach, z których duża ilość wpływa na podświadomość człowieka i skłania go do różnych celów których nie zrobiłby przed przeczytaniem książki. A muzyka satanistyczna która również wpływa na nasze zachowanie. Uważasz, że to wszystko powinno być zakazane.

Offline

 

#12 2011-11-02 18:23:30

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

człowieku czemu schodzisz na takie błahe tematy które nie mają z tym nic wspólnego takie rzeczy to błahostka nigy chyba nie słyszałeś o ludziach którzy byli prawdziwie uzależnieni od narkotyków one naprawdę są groźne i to się nie ma tylko psychiką.
Nie wiem czy wiesz ale maryha to miękki narkotyk a jeśli one będą zalegalizowane ludność uzależniona będzie chciała legalizacji twardych narkotyków, które są bardzo niebezpieczne:(

Offline

 

#13 2011-11-03 16:43:13

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

To co podałem nie jest błahostką. To ty chyba nie wiesz w jakim świecie, żyjesz mnóstwo dzisiejszych nastolatków jest uzależnionych od komputera i gier. A coraz więcej nastolatków i dorosłych jest uzależnione od portali społecznościowych, nie wiem czy słyszałeś, ale z twoich wypowiedzi wnioskuję, że nie, ale ostatnio przeprowadzone badania potwierdziły, że częste korzystanie z portali społecznościowych powoduje nieodwracalne zmiany w psychice człowieka. Czy to jest dla Ciebie mały problem? Jednak wracając do, rzeczy o których pisaliśmy wcześniej. Ty sądzisz, że narkotyki są groźne, otóż ciężko jest to jednoznacznie stwierdzić, same w sobie nie są groźne, to substancje, które dodają do nich dilerzy (ołów, szkło, plastik) są szkodliwe dla zdrowia najbardziej, marihuana sama w sobie nie jest bardzo szkodliwa.
Nie można przewidzieć, tego co ludność będzie chciała zrobić po legalizacji narkotyków. Podział na narkotyki, miękkie i ciężkie jest śmieszny. Po za tym, o ile się nie mylę to ma być zalegalizowana tylko marihuana, a nie wszystkie narkotyki miękkie. Po za tym narkomanom, ci którzy już dużo ćpają nie zmienią dilera i będzie im wszystko jedno, czy zalegalizują marihuanę, czy nie.

Offline

 

#14 2011-11-03 19:35:51

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

Nadal uważam że narkotyki są groźniejsze ja słyszałem osobiście na początku o legalizacji narkotyków miękkich, a później zaczęto mówić że tylko maryha. No Ci co palą na pewno dilera nie zmienią bo im to obojętne od kogo biorą, a jeśli zmienią nie będą mieli życia bo układy z dilerami to układy zazwyczaj na całe życie.

Offline

 

#15 2011-11-03 20:18:07

Axron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 57
Punktów :   -1 

Re: Marihuana i krzyż w sejmie

Mi tak naprawdę sprawa jest zupełnie obojętna. Nie palę, nie paliłem i palić tego nie będę. Jeżeli chodzi o legalizację to w sumie to także nie wiele mnie obchodzi, jeżeli ktoś chce se palić niech se pali tylko niech potem nie ma pretensji że coś stało się mu, jego rodzinie czy komuś innemu. Alkohol i tytoń są równie szkodliwe ale nie krytykujemy tego ponieważ są w naszej kulturze od dawien dawna i w sumie jest to dla wszystkich czymś normalnym. Kto wie czy dla osób żyjących 30 dni lat później palenie trawki nie będzie stało na porządku dziennym i nawet rencistki będą sobie popalały.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol motoryzacja Przeprowadzki Chorzów tanio