#1 2011-11-06 11:51:13

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

Co sądzicie o  amerykańskiej wyprawie programu Apollo na Księżyc w latach 1969–1972?"Zwolennicy tego poglądu uważają, że amerykańscy astronauci nie wylądowali na Księżycu, a agencja kosmiczna NASA sfałszowała zdjęcia, filmy, próbki skał księżycowych i inne dowody tego wydarzenia" Wiele o tym słyszałem , podobno Rosjanie wykłucali się z Amerykanami o to kto był 1 na księzycu.. Powsały nawet piosenki typu Rammstein - America które bojkotowały tą akcję , co wy na to?

Offline

 

#2 2011-11-06 12:51:23

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

Czemu niektórzy nie wiedzą gdzie pisać o teoriach spiskowych? Czy to tak trudno napisać to w Teoriach archiwalnych? Zrozumiałbym, gdybyś zadał pytanie: Co sądzicie o lądowaniu Amerykanów na księżycu? Ale to też powinieneś napisać w ogólnych dyskusjach a nie w tle historycznym.

Offline

 

#3 2011-11-06 19:34:51

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

ok , spróbuje to naprawic;)

Offline

 

#4 2011-11-07 17:08:34

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

Już, naprawione.
Wracając do teorii spiskowej, sądzę, że Stany wylądował na księżycu faktycznie podczas misji Apollo. Większość tych dowodów, które miały obalić tą teorię została obalona.

Offline

 

#5 2011-11-08 12:17:11

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

"Większosc"!
Ale popatrz jeżeli robi się przekręt na taką skale to myśli się o każdym szczegole , a znając życie nie o wszystkich pomyśleli
i kiedys to może zrobic duzy konflikt.

Offline

 

#6 2011-11-08 16:03:26

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

Jakie kiedyś. Teraz jest nowy wyścig zbrojeń kogo obchodzi to czy było lądowanie czy nie. Teoria ta została obalona przez wiele osób. Jedyny konflikt jaki to może wywołać to jak Chinole zaczną się śmiać z Amerykanów, że nie wylądowali na księżycu.

Offline

 

#7 2011-11-08 19:51:09

Axron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 57
Punktów :   -1 

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

Jak dla mnie Amerykanie nie wylądowali na księżycu, wtedy. Z prostego powodu. Obecna technika im na to nie pozwalała, po za tym pojawiło się na ten temat wiele kontrowersji, które zresztą powinien podać autor tematu w pierwszym poście byśmy mieli o czym dyskutować.

Offline

 

#8 2011-11-13 15:52:10

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

Ja czytałem, że jakiś specjalista od spisków, wyliczył, że nawet dzisiajsza technika nie umożliwia wyniesienia statku na orbitę. W to jednak nie wierzę.
Wiadomo, że łatwiejsze jest sfałszowanie dowodu na jeden lot niż na wszystkie, które się do tej pory odbyły.
Co do możliwości technicznych, to często zdaża się, że coś na pozór nie możliwe się udaje. Nie jestem specjalistą w dziedzinie lotów kosmicznych i nie mogę ocenić uwczesnych możliwości technicznych. Dowody, na to, że taki lot nie był możliwy mogą być sfałszowane tak samo jak te na to, że się odbył. Do tej pory nie zauważyłem żadnych mocnych argumentów, które mogłyby tą teorię uzasadnić.

Offline

 

#9 2011-11-25 19:44:21

Sherlock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 37
Punktów :   

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

Jest tyle samo argumentów potwierdzających tą teorię co i zaprzeczających tej teorii. Punktem zaczepienia według mnie nie mogą być, żadne sfałszowane filmy i tym podobne. Największym punktem zaczepienia jest fakt, że większość z biorących udział w misji ludzi zginęło w ciągu kilku miesięcy od zakończenia wyprawy.

Offline

 

#10 2011-12-29 09:41:48

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Teorie spiskowe o lądowaniu Apollo na Księżycu

Dla mnie to i tak są kpiny. To jest po prostu propaganda próbująca nas przekonać, że stany są najgorszym państwem na świecie itd. itp.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwzor-zaproszenia-na-komunie.eu proste-zaproszenia-slubne.eu recznie-robione-zaproszenia-slubne.eu