Mroczna Historia

Opis forum


#1 2011-11-16 14:56:01

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 15
Punktów :   

Tło historyczne - debata

Przeglądałem forum i natrafiłem na obrońców tej kategorii i jej przeciwników. W tym wątku macie możliwość wypowiedzenia się na ten temat, jednak wolałbym uniknąć wyzywania się.Głosowanie skończy się w piątek wieczorem, w sobotę, zostanie napisany regulamin forum i zostaną przeprowadzone ewentualne zmiany z kategorią tło historyczne.

Offline

 

#2 2011-11-16 16:19:14

 Troll don Leon

Użytkownik

Skąd: Wągliszyn nad Odrą koło Wisły
Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 52
Punktów :   -3 

Re: Tło historyczne - debata

Jestem za likwidacją tła historycznego, gdyż według mnie ono jest zbędne i niepotrzebne. Jeśli chcemy coś przeczytać powinno to być czytelne, a nie wchodzę do teorii archiwalnych i chce o tym się dowiedzieć coś i dołączyć do dyskusji muszę przejść do tła i z powrotem wrócić do miejsca gdzie zamieszczam post. Dla kogoś kto wejdzie na to forum i nie będzie o tym wiedział może być dla niego ten fakt powodem do tego że nie będzie odwiedzał owego forum!!!

Offline

 

#3 2011-11-16 16:58:32

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Tło historyczne - debata

Jestem za tym, żeby tło historyczne zostało, albowiem jeśli zostanie ono usunięte, informacje historyczne, będą musiały być umieszczane razem z przedstawieniem teorii spiskowej. Będzie to prowadziło do rozmów o historii a nie o teorii spiskowej, gdyż większość ludzi będzie chciała poprawić jakieś informację, lub popisać się wiedzą i będą coś dopisywać. To oczywiście samo w sobie nie jest złe, jednak gdy będzie to widniało pod przedstawieniem teorii spiskowej to sprawi to, że już nikt nie będzie się wypowiadał na temat teorii spiskowych.
Co do przechodzenia z działu do działu to większość ludzi, która zna się na teoriach spiskowych, będzie znała zarysy historyczne,  a reszta raczej nie będzie się wypowiadać, jej ewentualnym celem będzie spamowanie, lub popisywanie się wiedzą. Takie uproszczenia mogą sprawić, że forum stanie się zbyt ogólne i straci sens.

Offline

 

#4 2011-11-19 11:03:24

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 15
Punktów :   

Re: Tło historyczne - debata

Mimo kłótni w innych wątkach na temat tła historycznego, ten temat nie wywołał większego poruszenia. Zarządzam, że od tej chwili w teoriach spiskowych muszą być linki do tła historycznego, bądź informacji na temat historii. Więcej informacji w Regulaminie.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol motoryzacja Przeprowadzki Chorzów tanio