Mroczna Historia

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-10-28 16:53:49

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

SKull & Bones

Być może opisze nawet kilka teorii spiskowych o tej organizacji, jeśli tak będzie to poprawcie mnie.
Po pierwsze mało który naukowiec ma odwagę zbadać wpływy stowarzyszenia i szczegóły dotyczące skull & bones. W całej historii tylko jeden historyk i ekonomista odważył się to zrobić. Odważnym stał się prof. Antony c. Sutton, jednak podczas prowadzenia badań Uniwersytet Stanforda, nakazał mu je przerwać. Musiał to zrobić albowiem uniwersytet ten dawał mu pracę.  Mimo tego, że badał tę organizację przez krótki czas dostarczył wielu cennych informacji. Udowodnił, że człowiek który dostarczył kości Geronimio jest najważniejszą osoba najciemniejszego rozdziału w historii Skull & Bones. Mowa tu o Prescott Bush ojcu H. W. Busha i dziadku George'a W. Busha. Na podstawie dokumentacji finansowej, profesor stwierdził, że Prescott, będąc prezesem banku w UBC prowadził interesy z nazistami. Co  więcej nie przerwał on tego nawet wtedy, kiedy USA prowadziło wojnę z III Rzeszą, ledwie unikną oskarżenia o zdradę ojczyzny. Sutton (profesor) opisał stowarzyszenie jako "rasistowsko- elitarne" i "antysemickie".
Celem przymierza miało być panowanie nad światem pod wodzą białej, amerykańskiej elity. Adolfa Hitlera postrzegano na początku jako partnera o podobnych poglądach politycznych a później członkowie organizacji doszli do wniosku, że Niemcy mogą być również przydatni jako wróg.
Sutton stwierdził: Członkowie Skull & Bones są przekonani, że tylko wojny i kryzys i związane z nimi ofiary są w stanie uczynić Amerykanów mentalnie gotowymi do panowania nad światem. Wojny umacniają armię i przemysł zbrojeniowy. Nawet porażki można wykorzystać do pociągania za sznurki władzy. A to jest nadrzędny cel członków organizacji" Zmarły profesor nie zdołał tej tezy udowodnić, jednak zadziwiający jest fakt, że od czasów drugiej wojny światowej Stany Zjednoczone wiążą się we wszystkie konflikty zbrojne w świecie.
Zgodnie z logiką Suttona Barack Obama jest jedynie prezydentem przejściowym a członkowie organizacji wystawią kogoś nowego na prezydenta.
Ponadto na fakt, że organizacja Skull & Bones rządzi stanami jest też fakt, że do tej organizacjii należy tylko 600 członków a oni przysięgają, że dotrzymają tajemnicy o organizacji do śmierci.

Offline

 

#2 2011-10-29 12:39:18

Sherlock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 37
Punktów :   

Re: SKull & Bones

Praktycznie z każdej wypowiedzi można by było ułożyć kilka teorii spiskowych z twojej wyodrębniłbym dwie albo i trzy, jednak nie to jest najważniejsze. Sporo wiem oficjalnych informacji na temat tej organizacji bo bardzo się nią interesuje, szkoda, że uprzedziłeś mnie w napisaniu o niej, chodź z drugiej strony to dobrze. Ja dodam od siebie tylko tyle, że ta teoria spiskowa na pierwszy rzut oka wydaje się śmieszna, ale jak się głębiej wczyta i przeanalizuje historię Stanów to wydaje się przerażająca.
Pisząc, że Stany angażują się we wszystkie konflikty zbrojne na świecie, chodzi tu nie tylko o wojnę w Wietnamie, ale też o wojnę z terroryzmem czyli w Afganistanie i Iraku, wojnę domową w Libii. Być może niedługo będzie też wojna w Iranie.
Każdy może zrozumieć, że Stany jako pierwsze, najpotężniejsze, niemalże wszechmogące mocarstwo świata dążą, do dominacji w świecie. A organizacja Skull & Bones pomaga im w tym, tylko, że teraz jest ważniejsza od prezydenta. Jednak wolę, że taką organizacje posiada USA niż Chińczycy.
Jeśli by przeanalizować wszystkie teorie spiskowe na temat Skull and Bones można by było wysnuć, że ta organizacja pełni funkcję światowego rządu.

Offline

 

#3 2011-10-31 10:11:37

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: SKull & Bones

Dobre uzupełnienie co do teorii spiskowej. Są tu co prawda głównie informacje o Stanach jednak widać, że masz pojęcie o kraju, którego dotyczy najwięcej teorii spiskowych. Zauważyłem, że zarówno Ciebie jak i Mnie interesuje ta  organizacja i masz co do niej ciekawe przemyślenia.
Ja myślałem o niej ostatnio sporo i zastanawiałem się czy ma , albo miała kiedykolwiek jakieś związki z Polską. Słyszałem, również o teorii w której po Baracku będzie prezydent, który będzie dążył do wojny co o tym sądzicie?

Offline

 

#4 2011-11-05 11:30:39

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: SKull & Bones

Sądzę ,że to jest możliwe , jeśli skull & bones angażuję się tak w te wojny i ataki terrosrystyczne może zarazem przedstawiac sobię plany ataków i strategie jakie używają dane Państwa lub grupy.+1 dla poszukiwacza , też wolę ,żeby taką organizację prowadziły USA ,a nie Chiny. Po za tym patrąc na ogólny wizerunek świata , ze strony obiektywnego patrzenia taka wojna jest możliwa , na świat przychodzi coraz więcej ludzi z talentem strategicznym , coraz więcej jest uczonych wokół nas , technologia się posuwa , a oni zdają sobie sprawe ,że mają wysoko postawioną poprzeczkę , że niektóre państwa nawet nie sniły by o tak rozwiniętej technologi , więc bardzo możliwe jest ,że to własnie w tym momencie s&b chcę zaatakowac inne państwa , doskonale ją rozumiem , też pewnie bym tak zrobił na ich miejscu , ale z mojego terazniejszego punktu widzenia nie podoba mi się to;) i wanna live!

Offline

 

#5 2011-11-05 21:27:57

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: SKull & Bones

Jedynytaki może lepiej bym Ciebie zrozumiał gdybyś użył więcej kropek a nie prawie samych przecinków .
Jednak, ze tego co udało mi się wywnioskować z twojej wypowiedzi to większym problem jest przeludnienie świata, niż fakt, że coraz więcej strategów, przychodzi na świat. A państwa jak Chiny i Indie są głównym tego problemem. Chiny, których nienawidzę, i najchętniej zrównałbym ten kraj z powierzchnią ziemi, niestety doganiają Stany pod względem technologicznym i to może być ostatnia możliwość żeby Stany zaatakowały Chiny. Nie podoba mi się ewentualna wojna, bo prawdopodobnie przerodziłaby się ona w wojnę światową, jednak jak patrzę na coraz większą potęgę Chin to nie dziwię się, że Skull & Bones chce zniszczyć ten kraj.

Offline

 

#6 2011-11-06 11:57:20

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: SKull & Bones

okej , postaram się używac przecinków;) to jest własnie jeden z głównych problemów , przynajmniej moim zdaniem . Jeśli te 2 lub 3 państwa zaczną wojnę to ,to możę się przerodzic w wojnę światową... Nie mówię ,że odrazu podczas ich bitwy , ale np. Wygrane państwo uzna ,że podbiło np. Chiny to może podbic cały świat , a wiemy jakie z tym wiązały się konsekwencje. Jeden + nie było by już przeludnienia na świecie;)

Offline

 

#7 2011-11-06 13:30:30

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: SKull & Bones

Sądzę, że to od razu przerodziłoby się w wojnę światową Stany są głową NATO, które musiało by im pomóc, Chinole też by znaleźli jakichś sojuszników, może Ruskich, może Indusów. Tyle, że Stany  raczej by nie zaatakowały same siebie, tylko tak jak było to w przypadku wojny w Wietnamie sprowokowały by wroga.
Wojna w Wietnamie zaczęła się bo okręt Stanów został ostrzelany, jest jednak kilka dowodów na to, że to CIA podpływało do  brzegu cichymi skuterkami, obstrzeliwało wioski, w końcu te się zdenerwowały i zaatakowały USA. Sądzę, że tak samo mogłoby wyglądać ewentualne rozpoczęcie wojny. Stany nie zaatakowały by Chin tak otwarcie bez niczego bo zniszczyłyby swoją reputację międzynarodową.

Offline

 

#8 2011-11-08 12:14:18

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: SKull & Bones

Też dobry plan ,aby wywołac wojnę tak , aby wina leżała po stronie przeciwnika.
Przez to Amerykanie mogą zdobyc więcej sojuszników , lecz nic nie jest perfekcyjne
i kiedys napewno popełnią błąd.

Offline

 

#9 2011-11-08 16:20:00

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: SKull & Bones

Nie sądzę wszystko musi zawsze być dopięte na ostatni guzik. W końcu komu uwierzysz cywilizowanej Ameryce czy Wietnamskim dzikusom??

Offline

 

#10 2011-11-09 15:28:33

JedynyTaki

Niszczyciel kłamstw

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 88
Punktów :   -7 

Re: SKull & Bones

"Wietamskim Dzikusom"
uzywaj przecinków...!

Offline

 

#11 2011-11-17 15:31:36

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: SKull & Bones

Nie zrozumiałem w pełni sensu twojej wypowiedzi, nie powinno być przecinka przed "Wietnamskim dzikusom".

Offline

 

#12 2012-01-02 12:13:33

Axron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 57
Punktów :   -1 

Re: SKull & Bones

Jak cos to Wietnamskim, a po co przecinek? Generalnie po przymiotniku nie stawia się przecinkow ale dobra.

Zeby sie Jedyny nie czepial to alt mi nie dziala.

Odniose sie do postu Jedynego w sprawie sojuszmikow. Problemem Amerykanow, a raczej aleta jest to ze sojusznicy sa zbedni. W sumie wszystkie kraje Nato to dla Amerykanow nie sojusznicy ale zwykle "przydupasy" tanczace jak ci im zagraja.

Wgl. co wy macie do Wietnamczykow? xD

Offline

 

#13 2012-01-02 12:18:33

pomroczny

Poszukiwacz prawdy

Skąd: Nowe Rumunki
Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: SKull & Bones

Wgl. co wy macie do Wietnamczykow

Czytaj uważnie

Sądzę, że to od razu przerodziłoby się w wojnę światową Stany są głową NATO, które musiało by im pomóc, Chinole też by znaleźli jakichś sojuszników, może Ruskich, może Indusów. Tyle, że Stany  raczej by nie zaatakowały same siebie, tylko tak jak było to w przypadku wojny w Wietnamie sprowokowały by wroga.
Wojna w Wietnamie zaczęła się bo okręt Stanów został ostrzelany, jest jednak kilka dowodów na to, że to CIA podpływało do  brzegu cichymi skuterkami, obstrzeliwało wioski, w końcu te się zdenerwowały i zaatakowały USA. Sądzę, że tak samo mogłoby wyglądać ewentualne rozpoczęcie wojny. Stany nie zaatakowały by Chin tak otwarcie bez niczego bo zniszczyłyby swoją reputację międzynarodową.

Z tego fragmentu wynika,  że to Wietnamczycy, obstrzelali amerykański okręt, jednak było to powodem tego, że Amerykanie obstrzeliwali ich wioski. Jednak historia o tym milczy i wierzy bezgranicznie Stanom.

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfishingsuperstars skup złomu Piła dual-sim.pl